У львівському перинатальному центрі вперше виходили недоношених трійнят вагою до 1,5 кг

7365 0
Це перший випадок, коли малюків виходили тут без транспортування до іншої медичної установи.
Фото: Львівський обласний клінічний перинатальний центр

Фото: Львівський обласний клінічний перинатальний центр

У Львівському обласному перинатальному центрі виходили трійнят, які народилися на 33 тижні вагітності. Каміла, Аліна та Вероніка пробули у лікарні місяць і незабаром їх вже випишуть додому.

Діти народилися через екстрений кесарський розтин на 32-33 тижні вагітності з масою тіла 1360, 1480 та 1650 грам.

Завідувачка відділення інтенсивної терапії новонароджених Вероніка Колдра розповідає, що передчасно народжені малюки з малою масою тіла зазвичай проводили деякий час у перинатальному центрі, а потім їх транспортували до дитячої лікарні.

«Це перший випадок, коли малюків до 1500 г успішно виходжують у перинатальному центрі без транспортування до іншої медичної установи.

Дітки мали респіраторний дистрес. Знаходилися  у відділенні інтенсивної терапії новонароджених на штучній вентиляції легень, а потім переведені до  постреанімаційної палати», – йдеться у повідомленні.

Фото Львівського обласного перинатального центруЧитайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!