У Львівському перинатальному центрі зібрали вже 270 літрів донорського грудного молока

524 0
Із банком грудного молока співпрацює 24 донора.
Фото умовне/ЛОВА

Фото умовне/ЛОВА

Від створення банку грудного молока у Львівському перинатальному центрі вдалося зібрати вже 270 літрів молока. Із банком співпрацює 24 донора. 

Джерело: Львівська обласна рада

«Шість місяців, крок за кроком, ми рухалися до поставленої мети. Найбільшу кількість найкращих «ліків» та одночасно найоптимальнішого продукту харчування отримали діти, які перебували у відділеннях анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених та постінтенсивного догляду новонароджених і виходжування недоношених дітей», – зазначила директорка перинатального центру Марія Малачинська.

Зазначимо, що серед усіх новонароджених в обласному перинатальному центрі щороку близько 1000 становлять передчасно народжені діти з низькою та екстремально низькою масою тіла. Безпечне природне вигодовування у разі відсутності материнського грудного молока  – це годування дітей донорським жіночим молоком. 

Читайте також: У львівському перинатальному центрі відкрили відділення виходжування недоношених діток

Нагадаємо, що 19 грудня, у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі відкрили банк грудного молока. Це спеціалізована структура для збору, перевірки, обробки, зберігання та розподілу донорського грудного молока серед новонароджених, які його потребують через медичні покази. Першочергово йдеться про недоношених дітей та хворих доношених дітей.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!