У Львові хочуть побудувати біогазову установку для економії витрат на електроенергію

1582 0
На будівництво витратять 27 мільйонів євро.
Фото: gdb.rferl.org

Фото: gdb.rferl.org

Біогазова установка дозволить покрити 80% витрат на електроенергію ЛМКП «Львівводоканал». Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

«Ми працюємо з нашими іноземними консультантами з компанії «Egis», які будуть проводити технагляд за проектуванням і будівництвом. За місяць-півтора ми вже плануємо вийти на тендер по проектуванню біогазової установки.

Біогазова установка нам дасть зменшення кількості мулу, який ми зараз складаємо на мулові майданчики, і власну електроенергію, яка використовуватиметься на очисних спорудах. Ми плануємо 80% витрат на електроенергію покрити цією біогазовою установкою», – зазначив директор ЛМКП «Львівводоканал» Валентин Вольський.

Читайте також: На громадський бюджет Львова подали ідей на 240 млн грн. Фото, відео

На реалізацію проекту будівництва біогазової установки передбачено 27 млн євро. Наразі Львіводоканал веде перемовини з польським екологічним фондом, з яким на Еко-форумі 5-6 жовтня має підписати «Меморандум спільної співпраці по напрямку реконструкції очисних споруд, каналізаційних споруд та інших екологічних питань».


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!