У Львові може на третину поменшати депутатів

2035 0
Депутати Львівської міськради на сесії 31 липня проголосували за ухвалу, відповідно до якої вони рекомендуватимуть Львівській обласній раді прийняти рішення про те, що у Львівській міськраді наступного скликання буде лише 60 депутатів. Зараз у місті є 90 обранців.
Фото: dyvys.info

Фото: dyvys.info

Відповідне рішення підтримали 58 депутатів, пише ZIK.

Відтак, обранці Львова визнали за доцільне встановити кількість депутатів Львівської міської ради наступного, VII скликання у кількості, мінімально допустимій відповідно до законодавства України - 60 депутатів.

Також, відповідно до прийнятої ухвали, ЛМР пропонуватиме облраді визначити загальний склад ЛОР та інших місцевих рад наступного скликання, рішення щодо складу яких приймає саме Львівська облрада, у кількості, мінімально допустимій відповідно до законодавства України.

Нагадаємо, 10 липня на сесії міської ради Андрій Садовий запропонував скоротити кількість депутатів ЛМР із 90 до 60. Депутат Петро Адамик своєю чергою додав, що потрібно скоротити і кількість чиновників. Садовий погодився опрацювати таку пропозицію.

Раніше в ефірі tvoemisto.tv виконавчий директор Львівського регіонального відділення Асоціації міст України Василь Абаімов сказав, що це питання актуальне як для малих міст, так і для великих: «Не потрібна така кількість депутатів. Львів – велике місто, але 90 депутатів для нього є значним навантаженням. Я вважаю, що усі вони повинні бути мажоритарниками, щоб не було прив’язаності до політичних партій. Наприклад, є округ у Львові – обрали мешканці свого депутата – він живе у цьому окрузі і виконує прохання мешканців. Він обраний людьми, а не політичними партіями». За його словами, наприклад, у Москві (11,6 млн населення, – ред.) – 35 депутатів міськради, у Нью-Йорку (там проживає понад 8 млн мешканців, – ред.) депутатів міськради теж значно менше.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!