У Львові відбудеться унікальний інтенсив зі сталого розвитку для хабів та бізнес-шкіл

1867 0
Участь – безкоштовна.
фото: platforma-msb.org

фото: platforma-msb.org

CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в партнерстві з Львівською бізнес-школою УКУ за фінансової підтримки Міністерства економічного розвитку Нідерландів та компанії SoftServe організовують перший в Україні інтенсив зі сталого розвитку для представників бізнес-шкіл, акселераторів, інкубаторів та хабів.

КСВ – це не просто модний бізнес-тренд, а необхідна умова будь-якої організації чи компанії, яка хоче зміцнити свою репутацію та залишитися актуальною для майбутніх поколінь. Все більше світових та українських компаній переосмислюють свої бізнес-моделі: товари та послуги стають соціально-орієнтованими, а добробут населення переважає над власними інтересами компаній.

Із метою підвищення інноваційних можливостей та потенціалу розвитку бізнес-шкіл, інкубаторів та хабів в Україні, 23-27 березня 2020 року у Львові відбудеться перший Crash Course зі сталого мислення та корпоративної соціальної відповідальності. Це 5-ти денний інтенсивний тренінг, спрямований на вдосконалення бізнес-моделі бізнес-шкіл та хабів, підвищення їх конкурентоспроможності та довгострокової сталості. Участь – безкоштовна.

Організатори запрошують представників бізнес-шкіл, акселераторів, інкубаторів та хабів, які хочуть бути в курсі останніх тенденцій, вивчати новітні голландські підходи в управлінні, інновації та стійкість та інтегрувати їх у свої організації під наставництвом кращих голландських та українських експертів. КСВ – це відповідальне ведення бізнесу, тому впровадити стратегію сталого розвитку може будь-яка організація в рамках своїх можливостей.

Центральними темами курсу будуть: глобальні КСВ тенденції та нові технології, дизайн-мислення, теорія U, стале мислення, цілі сталого розвитку (SDG), стійкі інновації, бізнес-моделі та фінальна презентація перших кроків учасників до імплементації сталого мислення у свою діяльність.

Після 5-ти денного інтенсиву, бізнес-школи та хаби отримають 4 години коучингу від спеціалізованого тренера на кожну організацію.

Кожна організація може делегувати двох представників з управлінських та освітніх організацій, щоб подати одну заявку на Crash Course.

За детальною інформацією щодо курсу звертайтеся до менеджерки проєкту Олександри Гондюл за номером телефону: (068) 356 49 07, [email protected]

Спікерами стануть найкращі українські та голландські експерти, що спеціалізуються на інноваціях, конкурентоспроможності малого та середнього бізнесу, сталості та розвитку стратегії, поділяться своїми знаннями, досвідом та думками з українськими учасниками.

Серед них:

  • доктор  Liesbeth Rijsdijk, директорка із зовнішніх та міжнародних питань на Бакалаврській програмі ділового адміністрування (BBA) «Глобальне управління проектами та змінами» у Віндесхеймському коледжі  (WHC), старша наукова співробітниця на дослідницькій програмі «Соціальні інновації Віндесхейма» у Віндесхеймському університеті прикладних наук, Нідерланди.
  • експерти компанії Noorderwind – Christiaan Maats, розробник сталих брендів і продуктів, та Sanne Mylonas, розробниця спільнот та Lean коуч.
  • Марина Саприкіна, експертка з КСВ та сталого розвитку, авторка першої в Україні книги про КСВ (2012), першого онлайн-курсу з КСВ (2019), консультантка більш ніж 50 компаній в Україні.

Партнерська публікація


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!