У Львові відреставрували ще одну браму на Котляревського. Фото

2021 0
Загальна вартість реставрації дверей становить 42,2 тис. грн.
ілюстративне фото: брама на вул. Князя Романа, 26 (фото надали в GIZ)

ілюстративне фото: брама на вул. Князя Романа, 26 (фото надали в GIZ)

У Львові на вулиці Котляревського, 45 відреставрували ще одну браму за співфінансуванням, яка стала сьомою у загальному переліку, повідомляє прес-служба ЛМР.

«Наприкінці минулого тижня ми прийняли першу металеву відреставровану сецесійну браму в будинку на вул. Котляревського, 45. Дякуємо активним мешканцям та команді ковалів Юрія Миколаїшина за виконані роботи», — розповіла директорка ЛКП «Археологічно-архітектурна служба» Тетяна Балукова.

Читайте також: Німецьке товариство GIZ повертається до Львова з новим проектом

Загальна вартість реставрації дверей становить 42,2 тис. грн, із них фінансова частка міста — 29,5 тис. грн, частка мешканців — 12,6 тис. грн. Реставрацію виконала команда ковалів Юрія Миколаїшина.

Наразі тривають реставраційні роботи брам у будинках за адресами: вул. Чупринки, 46, вул. Смольського, 3, вул. Головацького, 22 (металева), вул. Гоголя, 5, вул. Козланюка, 8, вул. Козланюка, 2.

Додамо, що цього року «Археологічно-архітектурна служба» взяла в роботу 50 заявок від мешканців на реставрацію у співфінансуванні вхідних дверей і брам в будинках. Першими об’єктами, які відреставрували за цією програмою, були вхідні двері будинку на пл. Старий Ринок, 2, та дерев’яна брама в будинку на вул. Залізнична, 4. Пізніше відреставрували брами на вулиці Котляревського, 15, Павлова, 11, Лисенка, 3, Конинського, 5.

Читайте також: У центрі Львова завершили реставрацію пам'ятки архітектури. Фото до і після

Нагадаємо, впродовж 2009-2017 р. у Львові діяв проект «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» (GIZ). У межах цього проекту у співфінансуванні німецького товариства та мешканців відреставрували 148 історичних брам. 70% вартості робіт фінансувало німецьке товариство, а 30%  — мешканці.

1 лютого 2018 року виконком ЛМР продовжив дію програми. Згодом у німецькому товаристві GIZ заявили про повернення у Львів із новим проектом.

Фото прес-служби ЛМР

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!