У Львові відреставрували двері в будинку XVIII століття. Фото до і після

2288 0
Вартість реставраційних робіт становила 62 тисячі гривень.
Фото: ЛКП Бюро спадщини

Фото: ЛКП Бюро спадщини

У Львові на вулиці Староєврейській, 16 відреставрували історичні двері XVIII століття. Багато елементів у дверях потребували відновлення. Вартість робіт становила 62 тисячі грн.

Джерело: ЛКП «Бюро спадщини»

Двері відреставрували у співфінансуванні з німецьким фондом Ебергарда Шьока. Так, вклад мешканців становив 18 600 грн., а решту суми оплатив фонд.

Читайте також: Поблизу «Львівської політехніки» реставратори відновили столітню браму

«Ці дубові двері були в поганому стані та мали багато пошкоджень. Деякі з них можна було помітити одразу, інші – приховувала стара фарба. Низ дверей був зовсім знищений, а тафлі форми діамантового русту мали тріщини і значні пошкодження та потребували заміни. Дерев’яне полотно було пошкоджене через невдало врізаний замок. Нас чекало багато роботи», – зазначив майстер Ігор Вардзаль.

Нагадаємо, що  на вулиці Олени Степанівни, 6 відреставрували ще одне історичне вікно. Загальна сума реставраційних робіт становила 27 тис. грн. Фахівці замінили всі пошкоджені дерев'яні елементи, засклення та поставили ущільнювач на вікна. Ззовні встановили нові металеві зливи. Також фахівці повернули вигляд автентичній фурнітурі. 

Ірина Давосир

Фото: ЛКП «Бюро спадщини»

______________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!