У пунктах пропуску на Львівщині зупинилося понад 300 автівок. Де найбільші черги

1087 0
Найбільші черги фіксують у Краківці.
Фото умовне: Держприкордонслужба

Фото умовне: Держприкордонслужба

У суботу, 5 листопада, станом на 18:00 у пунктах пропуску на Львівщині на виїзд з України фіксують черги з 310 легкових автомобілів. Також у Грушеві та Краківці є черги з автобусів.

Джерело: пресслужба Західного регіонального управління Держприкордонслужби – Західний кордон

Стан черг на кордоні з Польщею у Львівській області:

  • «Угринів» – 20 л/а, 0 автобусів, 0 пішоходів (пропуск пішоходів здійснюється лише з метою евакуації);
  • «Рава-Руська» – 50 л/а, 0 автобусів, 0 пішоходів (пропуск пішоходів здійснюється лише з метою евакуації);
  • «Грушів» – 40 л/а, 3 автобусів, 0 пішоходів (пропуск пішоходів здійснюється лише з метою евакуації);
  • «Краківець» – 120 л/а, 2 автобусів; (пропуск пішоходів не здійснюється);
  • «Шегині» – 80 л/а, 0 автобусів, 0 пішоходів (пропуск пішоходів здійснюється у обох напрямках);
  • «Смільниця» – 0 л/а, 0 автобусів, 0 пішоходів (пропуск пішоходів здійснюється лише з метою евакуації).

 

На в’їзд в Україну доведеться чекати у чергах водіям легковиків, які прямують через пункт пропуску «Будомєж – Грушів» (до 01:00 ночі), «Корчова – Краківець» (до 02:00 ночі) та «Медика – Шегині» (до 01:00 ночі).

Загалом стежити за актуальною інформацією щодо стану черг на в'їзд до України із Республіки Польща можна за посиланням. Окрім цього, українці, які планують перетинати кордон, мають можливість переглянути інформацію про завантаженість пунктів пропуску на інтерактивній карті в режимі реального часу.

Нагадаємо, в умовах дії воєнного стану чоловіки віком від 18 до 60 років не можуть виїхати з країни. В Україні діє вичерпний довідник, який пояснює випадки, за яких умов чоловіки призовного віку можуть виїхати за кордон.

Державна прикордонна служба України нагадує про обмеження в перетині кордону для окремої категорії громадян. Йдеться про чоловіків віком від 18 до 60 років. Окрім цього, прикордонники часто повідомляють про шахраїв, які намагаються організовувати цілі групи чоловіків призовного віку, яким обіцяють у допомозі перетнути кордон.

Юлія Осим

______________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!