В медуніверситеті у Львові майже немає укриттів. Навчання почнуть онлайн, – ректор

4219 0
Найімовірніше, воно розпочнеться з 1 вересня.
Фото: Іван Станіславський / Твоє Місто

Фото: Іван Станіславський / Твоє Місто

Через відсутність укриттів навчання у Львівському медичному університеті імені Данила Галицького проводитимуть онлайн, розпочати його планують 1 вересня. Про це під час інтерв’ю Tvoemisto.tv повідомив ректор університету Борис Зіменковський.

Читайте також: Хто не зможе вчитись, той забере документи». Інтерв’ю з ректором Львівського медуніверситету

«Найімовірніше, розпочнемо навчання з 1 вересня. Не бачу потреби робити це швидше, ламати весь навчальний процес. Навіщо? Щоб зекономити на теплоенергії? Якщо буде дистанційне навчання, то й так зекономимо», – сказав він.

За його словами, навчання, очевидно, починатимуть онлайн через те, що в університеті майже немає укриттів. Наприклад, в одному з корпусів при нормальній кількості учасників навчального процесу, а це 500 людей, в укритті може поміститися 150.

«Чи можу я дозволити навчання, якщо всім не вистачає місця? Це ж відповідальність за чиєсь життя», – додає ректор.

Зазначимо, що попри війну кількість студентів у медичному університеті майже не зменшилася. З майже шести тисяч студентів Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького 1620 – це іноземці, зокрема, індійці, поляки, жителі країн Африки. Загалом – з 39 країн світу. Через запровадження воєнного стану всі навчалися онлайн.

Навчання залишили одиниці, найбільше серед них – студенти з Африки. Таких лише близько 20-25 людей. 

Читайте також: Попри війну кількість іноземних студентів у Львівському медуніверситеті майже не зменшилася, - ректор

Нагадаємо, у 2022 році в Україні спростили вступні умови для абітурієнтів у медичні виші та скасували прохідний бар’єр у 150 балів на спеціальності «Медицина», «Педіатрія» та 130 балів – на спеціальність «Фармація, промислова фармація». Загалом зовнішнє незалежне оцінювання цьогоріч відбудеться у спрощеному форматі. Зокрема, оцінювати випускників будуть за допомогою мультипредметного тесту з української мови, історії України та математики. Як взяти участь у національному мультипредметному тесті, можна почитати тут.

Також додамо, що про те, коли планують відкрити університетську клініку при Львівському медуніверситеті та для чого це вишу, а також про особливості навчання і вступу одного з найбільших медичних вищих навчальних закладів України, Тvoemisto.tv запитало в ректора Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Бориса Зіменковського.

Ольга Шведа


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!