В опитуванні про мову в «Київ Цифровий» взяли участь 45 тисяч містян

645 0
Взяти участь в опитуванні можуть до 31 січня всі користувачі застосунку з наявним BankID.
Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел

Опитування про розвиток української мови у міському застосунку «Київ Цифровий» вже пройшли близько 45 тисяч містян. Про це повідомляє КМДА.

Результати опитування будуть використані для розробки Міської концепції ствердження української мови в усіх сферах суспільного життя столиці. Над її розробкою місто працює спільно з Уповноваженим із захисту державної мови, науковцями та громадськістю.

«Ми прагнемо допомогти всім охочим швидко опанувати українську. Адже сьогодні мова – це не тільки наша ідентичність, а й потужна зброя проти ворога. Тому маємо разом допомогти рідній мові утвердитися в серці нашої країни – Києві. І щоб ми діяли злагоджено та ефективно, закликаю витратити кілька хвилин та надати відповіді на прості запитання. Завдяки цьому ми визначимо реальні потреби містян і знайдемо інструменти для полегшення переходу на українську. Аналіз відповідей також використаємо під час розробки відповідних просвітницьких заходів», – зазначила заступниця голови КМДА Ганна Старостенко.

Опитування триватиме до 31 січня.

Читайте також: Громадяни України, Європи чи срср. Як українці себе ідентифікують

Нагадаємо, що відповісти на запитання про розвиток української мови можна в розділі «Опитування» міського застосунку «Київ Цифровий». Також нагадаємо, що команда «Києва Цифрового» запропонувала киянам добірку посилань на освітні платформи та застосунки, які допомагають поліпшити знання української мови і зробити перехід на спілкування винятково рідною мовою комфортнішим.

Станіслав Нестеренко

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!