Прибирання перед Великоднем. Де у Львові можна здати речі та одяг для потребуючих

20807 0
Tvoemisto.tv пропонує перелік організацій, які готові прийняти допомогу від львів’ян.
Фото Skepter

Фото Skepter

У наших шафах накопичується чимало речей, які згодом стають непотрібними. Аби їх не викидати на смітник, у Львові є місця, куди можна знести старі речі (але у хорошому стані), де їх з радістю приймуть та передають тим, кому вони потрібні.

«Емаус оселя»

Двічі на тиждень (у вівторок та п'ятницю) працює осередок підтримки, де бездомна людина може помитися, постригтися, попрати свій і отримати необхідний одяг, поїсти, отримати долікарську допомогу і консультацію соціального працівника. Також щочетверга «Оселя» роздає їжу біля Порохової вежі нужденним людям.

Читайте також: Через локдаун спільнота «Оселя» залишилася без доходу. Як допомогти

Залишити непотрібні вам речі для потребуючих бажано у доброму стані – чистий та не порваний одяг, зав’язане взуття, іграшки в доброму стані, постіль, рушники, штори, скатертини, а також галантерею та невеликі предмети побуту, які не розіб’ються в контейнері в одному із контейнерів «Оселі». Адреси можна знайти тут.

Поділитися зі спільнотою можна й продуктами харчування. Щоб це зробити, бажано сконтактувати з організацією можна за номерами телефонів: (032) 296 33 03, (096) 42 64 796, (093) 010 14 13 або знайти інформацію про «Емаус – Оселю» на офіційному сайті організації.

Також спільноту можна підтримати фінансово, переказавши кошти на картку Спільноти взаємодопомоги «Оселя»: Приват банку 5169 3305 18406647.

Спільнота святого Егідія

Про потреби спільноти можна дізнатись, написавши їм або за номером 067 95 32 1155.

Щочетверга з 17:00 до 19:00 можна приносити речі у монастир святого Онуфрія, що на вулиці Богдана Хмельницького, 36. Сюди можна приносити білизну, шкарпетки, теплий одяг та взутті, а також продукти довготривалого зберігання.

Осередок допомоги вагітним у кризовій ситуації

Осередок створили для вагітних жінок, які під тиском складних життєвих обставин (неповноліття, самотність, матеріальна криза тощо) можуть схилятися до переривання вагітності. Речі, а саме підгузки, візочки та одяг для діток до 3 років можна приносити за адресою вул. Широка, 81а, ОДВ «Надія» (3-й поверх, Школа сім'ї).

Благодійників просять попередньо телефонувати координатору ОВД «Надія» Лесі Гусак: 067 609 50 49, 067 391 45 36.

Банк речей товариства Червоного Хреста

Організація збирає речі по всій Україні і передає їх потребуючим. Львів’яни можуть приносити речі безпосередньо за адресою Товариства: вул. Широка, 81а.

Також для зв’язку з Банком можна використовувати електронну пошту [email protected] та телефон (032) 297 08 60.

Благодійний фонд «Карітас-Львів УГКЦ»

У цьому центрі надають допомогу потребуючим родинам та дітям незалежно від віросповідання, національності чи політичних переконань. Представники фонду закликають львів’ян та усіх бажаючих приносити сюди одяг (чоловічий, жіночий і дитячий) та побутові речі. Перед відвіданими Фонду бажано зателефонувати. Принести речі можна у понеділок та четвер, з 12:00 до 14:00 на вул. Лобачевського, 22. тел. (032) 261 35 38.

Читайте також: Перше правило – мовчати про коронавірус. Як переживають карантин бездомні у Львові

«Соціальна комора»

Вoлoнтeри цьoгo сoцiaльнoгo прoєктy дoпoмaгaють сiм’ям, які пeрeбyвaють у скрyтнoмy стaнoвищi. Зараз тут найбільше потребують речей для хлопців – бажано, щоб це був одяг від 5 років та взуття до 47 розміру. Також потрібні засоби гігієни, пральні порошки, дитячі підгузки та iншi рeчi дoмaшньoгo вжиткy. Прo вiзит пoтрiбнo oбoв’язкoвo пoпeрeдити зaздaлeгiдь.

Збір речей відбувається біля службового входу У ТЦ «Львів» (Новий Цум), вул. Княгині Ольги, 106. Контакти: 098 915 91 40.

Читайте також: Як виживає в умовах карантину «Оселя», яка опікується бідними у Львові

Центр волонтерства «Корпорація добрих справ»

Волонтери «Корпорації добрих справ» допомагають багатодітним сім’ям, малозабезпеченим, а також сім’ям учасників АТО та переселенцям. Сюди львів’яни можуть віддати як чоловічий, так жіночий та дитячий одяг, засоби гігієни, та інше. Також волонтери організації влаштовують обіди для нужденних, тож можна приносити й продукти харчування.

Центр знаходиться на вулиці Каганця, 45, що на Левандівці. Номер телефону: 063 071 81 46.

Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян

Центр приймає речі цілодобово. Зараз тут бракує теплих светрів, штанів, курток та взуття середніх розмірів, особливо чоловічого. Потрібна також білизна та шкарпетки. Їх можна приносити за адресою: вул. Кирилівська, 3-а (бічна вул. Шевченка). Телефони: (032) 233 14 79, (032) 233 10 49.

Підготувала Ольга Шведа


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!