Як мешканцям Франківського району облаштувати парковки біля будинків. Інструкція

4579 0
Франківська районна адміністрація пропонує два варіанти облаштування нових паркомісць біля житлових будинків.
фото: /alex-shutyuk.livejournal.com

фото: /alex-shutyuk.livejournal.com

Мешканці Франківського району можуть долучатися до створення нових парковок біля своїх будинків. Як повідомив у коментарі Tvoemisto.tv в.о. голови Франківської РА Орест Тимчишин, для цього є два варіанти: коли новийпаркінг створюється за співфінансування мешканцями і районною адміністрацією та коли за облаштування нових паркомісць платять самі мешканці.

«Перший варіант – співфінансування, коли будинок є в титульному списку на ремонт благоустрою, тобто коли на заміну покриття дороги біля будинку передбачені бюджетні кошти. Якщо більшість мешканців хочуть розширити дорогу, яка є, для того, щоб там були ще й паркомісця, – ми йдемо з ними на співпрацю. Мешканці закуповують за власний кошт бруківку та бордюри, а самі роботи з облаштування виконуються за бюджетні кошти», – пояснює він.

Читайте також: Кремнієва долина між панельних будинків. Як розвивається південний захід Львова

Другий варіант – це облаштування нових паркомісць у подвір’ях, де не передбачена заміна покриття дороги. За словами Ореста Тимчишина, у цьому випадку мешканці будинку можуть звернутися до районної адміністрації з відповідним пакетом документів.

«Там має бути ескізний проект, як вони хочуть все зробити, має бути згода мешканців будинку або під’їзду та ще кілька документів, які згодом розглядаються на міжвідомчій комісії. Далі дається розпорядження голови районної адміністрації, яким дозволяється проведення таких робіт за кошт мешканців», – говорить він.

Окрім того, як говорить Орест Тимчишин, у перші дні проведення планових ремонтних робіт представники районної адміністрації проводять з мешканцями зустрічі для уникнення непорозумінь у майбутньому. Тоді мешканці можуть висловити свої пропозиції та зауваження.

Нагадаємо, що у Франківському районі з’являться зупинки громадського транспорту з Wi-Fi.

Микита Гладченко


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!