Чи можуть складати ЗНО абітурієнти, що перебувають за межами України. Роз'яснення

634 0
Станом на сьогодні ще обговорюють деталі цього рішення.
Фото: gazeta.lviv.ua

Фото: gazeta.lviv.ua

Абітурієнти, що хочуть після 11 класу вступати до українських вишів, але перебувають за кордоном, можуть скласти ЗНО-2022 за місцем тимчасового проживання. Про це під час національного телемарафону повідомив міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет.

«Абітурієнти, які закінчили 11 клас і бажають вступити до закладів вищої освіти України, матимуть змогу поза межами країни пройти мультипредметний тест: або в столицях європейських держав, або на базі провідних університетів», – каже він. 

Читайте також: Як діяти абітурієнтам, що хочуть цьогоріч вступати до вишів. Алгоритм

Станом на сьогодні ще обговорюють деталі цього рішення, і вже наступного тижня, за його словами, стане зрозуміло, як це точно відбуватиметься.

Нагадаємо, що цього року зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться у спрощеному форматі. Зокрема, оцінювати випускників будуть за допомогою мультипредметного тесту з української мови, історії України та математики. Буде по 20 питань з кожного предмета.

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!