Де латати? Інтерактивна мапа ям на вулицях Львова

4494 0
Tvoemisto.tv зібрало думки читачів і порівняло їх з планами міської ради.
фото: Марія Стахів

фото: Марія Стахів

Tvoemisto.tv зібрало перелік вулиць, які, на думку читачів, потребують термінового ремонту. Крім того, редакція отримала відповідь на інформаційний запит від Львівської міської ради і дізналася, які вулиці міста насправді планують відремонтувати цього року. На основі отриманих даних Tvoemisto.tv створило інтерактивну мапу ям на вулицях Львова.

Колір позначок залежить від частоти згадок у коментарях того чи іншого відрізка: жовтим позначено ділянки, на які жалілися найрідше, вишневим — ті, які згадували найчастіше. Блакитним кольором позначено заплановані капітальні ремонти доріг та тротуарів. Синім — об'єкти, які ремонтуватимуть по мірі надходження коштів. Фіолетовим — підготовку проектно-кошторисної документації для ремонту.

Читайте також: Коли ми зможемо їздити Львовом із гідністю і комфортом?

Карта буде оновлюватися, тому закликаємо читачів надсилати перелік львівських вулиць (бажано з фото), які, на їхню думку, також потребують ремонту. Свої пропозиції можете писати в коментарях на Facebook, особистих повідомленнях на сторінці Tvoemisto.tv або надсилати на пошту tvoemisto.tv@gmail.com. У темі листа потрібно вказати «Ями на дорогах Львова».

Андрій Костюк

Карта: Марія Стахів

Нагадаємо, що Tvoemisto.tv оголосило у Львові Рік комфортного пересування. Наша редакція закликає ділитись своїм ментальним простором та долучитись до покращення міської мобільності Львова. Свої ідеї та пропозиції можна надсилати за адресою: Tvoemisto.tv@gmail.com, у темі листа зазначити «Рік комфортного пересування у Львові». Важливі думки ми опублікуємо на сайті та озвучимо під час експертних дискусій. 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!