Завтра у Личаківському районі Львова, Винниках та Лисиничах не буде води. Перелік вулиць

1817 0
Водопостачання не буде від 07:00 до 24:00 год.
Фото умовне

Фото умовне

Завтра, 26 липня, на кількох вулицях Личаківського району Львова, у місті Винники та селі Лисиничі тимчасово буде припинено водопостачання. На вказаних адресах не буде води від 07:00 до 24:00 год.

Джерело: пресслужба ЛМР

Причиною є заміна аварійної ділянки трубопроводу на магістральному водогоні діаметром 800 мм «Винники – Кривчиці» на ВНС «Винники». Без водопостачання будуть вулиці: Бігова, Поетична, Іванова Гора, Тр.Глинянський (непарна сторона від №83 до №139).

«Стабільне водопостачання слід очікувати 27 липня, з 06:00 ранку. Після завершення ремонтних робіт буде проведена промивка вуличної водопровідної мережі. В період промивки водопроводу можливе тимчасове погіршення якості води: забарвлення води окисом заліза (іржею), що змивається із внутрішніх стінок трубопроводів», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що у Львові на кількох вулицях заплановано відключення гарячого водопостачання майже на місяць. Причиною є проведення гідравлічних випробувань.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!