Аптека на Міцкевича відновлює повноцінну роботу

2031 1
Власники приміщення та аптекарі знайшли компроміс.
Фото: Катерина Джуфер

Фото: Катерина Джуфер

Сьогодні, 4 вересня, старовинній аптеці на площі Міцкевича відновили електропостачання та мають прибрати загородження біля входу. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

«У нас відбулась зустріч з керівниками НАК «Надра України», представниками аптеки. Ми сьогодні попросили забрати це огородження, яке поставили перед входом. Розумію, що це довгий процес – відновлення нормальної роботи, але ми йдемо до позитивного вирішення», – розповів Андрій Москаленко.

Читайте також: Таблетки для історії. Чи збереже Львів ще одну старовинну аптеку

Зазначимо, що власник будівлі, де функціонує аптека, – НАК «Надра України», не продовжив договір оренди з ТзОВ «Аптека на Марійській», попри те, що аптека справно платить оренду. У приміщенні навіть вимкнули освітлення.

Спроби виселити аптеку розпочалися ще з 2015 року. Був судовий процес і суд задовольнив позов НАК «Надра України» і зобов’язав аптеку виселитися. Однак вони подали на апеляцію і виграли. В ДП «Західукргеологія», яке є дочірнім підприємством «Надра України», в коментарі Tvoemisto.tv заявили, що строк дії договору оренди закінчився ще у березні цього року, проте орендарі приміщення не повернули його власникам.

12 липня представники мерії зустрілись з керівниками НАК «Надра України» та погодили знайти механізм продовження функціонування аптеки у цьому приміщенні.

Пізніше у міській раді повідомили, що орендарі погодились віднайти компроміс, щоб аптека продовжила існування.


Читайте також:
4 Вересня, 2018 18:35
олександр Не вірю міській владі - аналогічне мало місце з аптекою на розі Дорошенка-Словацького, Коперніка. Міська влада не дбає про автентичність львівських закладів. Гроші і ще раз гроші. Біда в тому що абсолютно відсутній місцевий патріотизм, тільки слова, слова і гасла!!!
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!