Біля Львівської облради протестують підприємці. Чого вимагають

2496 0
Львівський пікет є частиною всеукраїнської акції протесту.
фото: Анна Журба

фото: Анна Журба

Сьогодні, 6 грудня, біля стін ЛОР ГО «Комітет підприємців Львівщини» проводить пікет. Як пояснили Tvoemisto.tv його організатори, підприємці вийшли на підтримку загальноукраїнського протесту, вимога якого – припинити блокування податкових накадних: «Система працює з липня цього року. Вона базується на критеріях, які є дискримінаційними. І найгірше, що ми досі не чули такої статистики, що система заблокувала так званих мінімізаторів або податкові ями, а вона мала б виконувати саме такі функції».

Протестувальники вимагають від депутатів обласної ради, щоб вони підтримали акцію протесту та звернулися до народних депутатів і відповідальних комітетів, а ті, у свою чергу, повпливали на внесення змін до законодавства з метою відхилення дискримінаційних критеріїв.

Крім Львова, акція відбувається також у Києві, Дніпрі, Харкові, Полтаві та Запоріжжі.

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!