Дітей у школах Львова почнуть вакцинувати від кору за півтора тижні

1891 0
В області триває кампанія з довакцинації від кору.
фото: vesti.dp.ua

фото: vesti.dp.ua

З 18 лютого до 10 березня у Львові будуть вакцинувати дітей від кору за попередньої згоди батьків. Про це під час брифінгу сьогодні, 7 лютого, повідомив начальник управління охорони здоров'я Володимир Зуб, передає кореспондент Tvoemisto.tv.

За його словами, попередньо у школах провели аналіз, скільки є щеплених та нещеплених дітей, та визначили, що 100 шкіл Львова із 114 є в зоні ризику, оскільки там мають щеплення менше 95% дітей. З цих навчальних закладів і почнуть кампанію з довакцинації. Міністерство охорони здоров'я розіслало бланки згоди, які тепер передають батькам через дітей. Вакцинацію будуть проводити у поліклініках.

Читайте також: Спецоперація проти кору. Чи вдасться переконати батьків

Володимир Зуб зазначає, що за останні кілька років спалаху кору у Львові вакцинували приблизно 50 тисяч людей. За його словами, жодних проблем зі здоров'ям після цього не фіксували.

Нагадаємо, на початку року в. о. міністерки охорони здоров'я Уляна Супрун анонсувала на Львівщині кампанію з довакцинації від кору дітей, котрі ще не мають щеплень. За законом школярам та дошкільнятам, котрі не мають календарних щеплень, заборонено відвідувати навчальні заклади.

Олександра Бодняк


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар