ФОПам із дітьми доплатять по 2 тисячі гривень

1809 0
За розрахунками уряду, отримати таку допомогу зможуть близько 300 тисяч родин.
ілюстративне фото: Економічна правда

ілюстративне фото: Економічна правда

ФОПи І або ІІ груп зможуть отримати допомогу на дитину віком до десяти років. Про це сказав президент Володимир Зеленський під час відеозвернення 1 травня.

Читайте також: Деяких львівських ФОПів звільнили від сплати єдиного податку

Він зазначив, що програма діятиме на час карантину та один місяць після його скасування, а розмір виплат становитиме близько 2 тисяч гривень.

«У процесі запуску – одна з антикризових програм соціального захисту сімей. Якщо ви фізична особа – підприємець першої або другої груп платників податку, ви зможете отримати допомогу на дитину віком до десяти років. Після погодження з бюджетним комітетом Верховної Ради, яке, я впевнений, обов’язково станеться, понад 300 тисяч родин фізичних осіб – підприємців зможуть отримати таку допомогу», – розповів президент.

Читайте також: Для кого кредитні канікули і як це працює. Пояснення НБУ

Нагадаємо, Кабінет міністрів погодив програму соціальної підтримки фізичних осіб-підприємців, які перебувають на І та ІІ групах спрощеної системи оподаткування та мають дітей. На цю програму виділили 1,6 млрд грн. За розрахунками уряду, отримати таку допомогу зможуть близько 300 тисяч родин. 

 

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!