Групи взаємопідтримки для учасників АТО та їх сімей. Де знаходяться у Львові

1899 0
Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з волонтерами, ГО, БФ, священнослужителями, підприємцями, працівниками гуманітарної сфери Львова реалізовує проект «Завжди поруч з вами!», у рамках якого створені групи взаємопідтримки, з метою забезпечення якісного дозвілля, психологічного розвантаження, пошуку шляхів подолання депресії та агресії, організація тематичних зустрічей для воїнів, які повернулись із зони АТО, їх дружин та дітей.
фото: volynnews.com

фото: volynnews.com

«Створення груп взаємопідтримки є пілотним проектом для Львова. Вперше така кількість небайдужих людей та організацій об’єднують зусилля задля надання моральної допомоги воїнам та членам їх сімей. Метою проведення даних груп є допомога кожного учасника групи самому собі, перебуваючи в колі людей з аналогічними проблемами та обставинами життя, завдяки обміну думками чи новою корисною інформацією, емоційній взаємопідтримці, формуванню  аналізу нових поведінкових навичок і вмінь», - розповіла Оксана Рубай, в. о. директора Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Групи взаємопідтримки за проектом «Завжди поруч з вами!» - своєрідний клуб за участю незначної кількості осіб (6-20), який самостійно визначає напрям своєї діяльності, передбачає активну участь та можливість висловитись кожному учаснику, конфіденційність спілкування, залучення до роботи кваліфікованих спеціалістів. Групи взаємопідтримки діють у кожному районі міста Львова.

Стати учасником групи взаємопідтримки зможе кожен охочий учасник АТО або ж члени його сім’ї, сконтактувавшись із організаторами щоденно з 09:00 до 18:00 години за телефонами:

·Відділ соціальної роботи Галицького району ЛМЦСССДМ

Львів, вул. Ліста, 1, кабінет 56

Телефон: 254-60-62

· Відділ соціальної роботи Залізничного району ЛМЦСССДМ

Львів, вул. Виговського, 34, кабінет 421

Телефон: 295-72-93

· Відділ соціальної роботи Личаківського району ЛМЦСССДМ

Львів, вул. Левицького, 67, кабінет 416-417

Телефон: 254-62-62/61

Відділ соціальної роботи Сихівського району ЛМЦСССДМ

Львів, прлспект Червоної Калини, 66, кабінет 213

Телефон: 254-64-56

·Відділ соціальної роботи Франківського району ЛМЦСССДМ

Львів, вул. Чупринки, 85, кабінет 422-426

Телефон: 235-22-26

·Відділ соціальної роботи Шевченківського району ЛМЦСССДМ

Львів, вул. Липинського, 11, кабінет 418

Телефон: 252-98-06

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!