Львівщина перша в Україні запровадить адресну компенсацію пільг

1623 0
Експеримент запровадять з 1-го липня 2017-го року.
Фото: v4asno.com

Фото: v4asno.com

Міністр соціальної політики Андрій Рева розповів про плани повної монетизації пільг у 2018-го році. За його словами, монетизація субсидій є єдиним виходом із тих надмірних зобов’язань, які взяла на себе держава.  

«Монетизація, тобто, грошова компенсація кожному пільговику замість надання пільг у натуральному вигляді», – цитує міністра Урядовий портал.

Читайте також: У Львові почнуть ремонт вул. Личаківської: громадський транспорт курсуватиме зі змінами

До 1 липня 2017 року у Львівській області буде здійснено експеримент із монетизації пільг, а вже з 2018 року, за наслідками цього експерименту, планується проведення повної монетизації пільг по усій країні.

«Сьогодні на пільгові програми використовується до 15 мільярдів гривень, це на рік. У 2018 році, якщо взяти всі програми, які мають фінансуватися, це буде близько 20 мільярдів гривень», – повідомив Міністр.

Опублікував Ярослав Сиваківський

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!