Від сьогодні перевірятимуть львівські школи та садочки

1547 0
Перевірки проведуть у загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладах, а також у дитячо-юнацьких спортивних школах міста.
фото: ednist.info, intellect-school, styknews.info

фото: ednist.info, intellect-school, styknews.info

За інформацією управління освіти Львівської міської ради, відповідно до плану роботи на 2015 рік, з метою належної підготовки закладів освіти до стабільної роботи в новому 2015/2016 навчальному році впродовж 18-21 серпня проведуть перевірку готовності навчальних закладів до нового навчального року.

Читайте також: У яких садочках Львова відновлять освітлення. Перелік

Також в управлінні освіти зазначили, що згідно з наказом управління освіти ЛМР створено групи для вивчення готовності навчальних закладів до роботи у новому навчальному році з числа керівників навчальних закладів, керівників відділів освіти м. Львова, інженерів господарських груп відділів освіти, заступників директорів навчальних закладів з господарської діяльності та представників батьківської громади.

Опублікувала Юлія Сабадишина 

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!