Львівський пластун виступив із промовою на Генеральній Асамблеї ООН

1795 0
У Нью-Йорку Роман представляє українську молодь.
фото: фейсбук пласту

фото: фейсбук пласту

Пластун Роман Тимоцко зі Львова виступив із промовою на Генеральній Асамблеї ООН. Про це повідомляють на сторінці Пласту у Фейсбуку.

У Нью-Йорку Роман представляє українську молодь. У промові він розповів історію 19-річного Андрія Ейдера, який провів 286 днів у російському полоні після захоплення українських суден у Керченській протоці. Замість того, щоб присвячувати свої таланти розвитку України, він, як і багато інших молодих українців, пожертвував своїми життєвими планами заради безпеки держави.

Читайте також: Пласт визнали Національною скаутською організацією України

«Історія Андрія, який, на щастя, нещодавно повернувся в Україну з полону, нагадує нам, що багато українців досі незаконно ув'язнені. А мільйони піддаються жахливим порушенням прав людини Росією в тимчасово окупованих українських територіях, Криму та частині Донбасу», – йдеться у промові пластуна.

Нагадаємо, що нещодавно у Львові відкрили новий Пластовий рік. Пластуни Львова традиційно відвідали Літургію в гарнізонному храмі свв. Петра і Павла. Опісля вирушули до площі Ринок, де відбулася офіційна церемонія відкриття.

 Читайте також: