У Львові обрали нову очільницю осередку пласту

904 0
Також під час Загального збору станиці обрали новий склад Станичної пластової ради.
Фото: ЛМР

Фото: ЛМР

На Загальному зборі станиці Пласту у Львові Дарину Доскач обрали станичною, тобто головою осередку. Дарина перейняла посаду після Ярослава Булишина, який був станичним протягом 2021-2023 років. Про це повідомили у пресслужбі ЛМР.

Дарина розпочала свій шлях в Пласті у жовтні 2014 року. В юнацтві належала до куреня Соломії Крушельницької та здобула найвищий ступінь пластунки вірлиці. Зараз належить до старшопластунського куреня «Спартанки». Протягом трьох років вона активно працювала в офісі осередку, займаючи посади адміністраторки пластових уладів, фандрейзерки та операційної менеджерки.

Читайте також: У Львові урочисто пройшов День першої Пластової присяги

Водночас під час Загального збору станиці обрали новий склад Станичної пластової ради (виконавчого органу осередку Пласту).

Нагадаємо, що про те, що робить Пласт у Львові зараз, як працюють пластуни під час воєнного стану та для чого їм потрібні волонтери Tvoemisto.tv розпитало в очільника осередка Пласту у Львові Ярослава Булишина у матеріалі.

Для довідки

Пласт – давня організація (111 років), яка стартувала саме у Львові. Упродовж цього часу на території України пластунам забороняли проводити свою діяльність пʼять разів. Остання заборона відбулася після радянської окупації у 1944 році під час приходу Червоної армії. Зараз пластовий осередок у  Львові налічує понад 2500 осіб.

Загальний збір станиці (ЗЗС) є обов’язковим заходом в Пласті, де керівництво осередків звітує перед членами організації про свою діяльність. Під час ЗЗС також шляхом голосування обирається новий провід (керівництво) осередку.

 

_______________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!