Львів’ян запрошують на презентацію відео про жінок Майдану

1697 0
Сьогодні, 11 грудня, в Українському католицькому університеті відбудеться презентація проекту Ms. Майдан – сорок відео-нарисів про активних жінок Майдану, а також тих, які продовжили відстоювати ідеали Майдану у війні на Сході України.
фото: ucu.edu.ua

фото: ucu.edu.ua

У презентації проекту візьмуть участь Голова Союзу українок Америки Маріянна Заяць, один із авторів проекту – Петро Дідула, героїня  одного із відео-нарисів – Таня Гладишева, головна медсестра міської лікарні у м. Дебальцево, Світлана Одинець – науковець і журналістка, яка допомагала брати інтерв’ю на Майдані. Ведуча презентації – керівник Лекторію СУА з жіночих студій Українського католицького університету Галина Теслюк.

«У більшості Майдан асоціюється із палаючими колесами, з людьми в касках, метанням бруківки та коктейлів Молотова, з усім тим, що пов’язане із  фізичним протистоянням. Але основою для того Майдану, який вистояв, який врешті-решт переміг, була не стільки фізична сила, чи військова спритність, скільки, передусім, довіра, яка зростала поміж людьми, і їх солідарність. Ці якості проявлялися у щоденній рутині Майдану: лікарська допомога, організація харчування, постачання дров, мистецький перформенс, праця зі журналістами, допомога хворим у лікарнях, забезпечення правового захисту тощо. Якщо образ фізичного протистояння є переважно маскулинний, то власне цей другий образ є в більшій мірі фемінний. Проект Мs. Майдан ставить собі за ціль розширити саме цю другу перспективу, яка з різних причин виявилася менш популярною і менш наголошеною», – розповіли організатори про ідею фільму.

Час проведення: 17:00-19:00 год.

Місце: конференц-зал Українського католицького університету (вул. Свєнціцького, 17, 4 поверх).

Опублікував Ігор Саджениця


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!