Львів’яни можуть переглянути історію театру ім. Заньковецької онлайн

1725 0
У Львові оцифрували документи і матеріали з фонду театру імені Заньковецької.
фото: www.gazeta-misto.te.uа

фото: www.gazeta-misto.te.uа

На офіційному веб-сайті архіву та на офіційних сторінках «Архіви Львівщини», «Державний архів Львівської області» та офіційній сторінці групи у соціальній мережі Facebook розміщено онлайн варіант тематичної виставки «З історії академічного драматичного театру ім. М. Заньковецької».

Як поінформувала директор Державного архіву Львівської області Ірина Мартенс, на ній представлено найцікавіші документи і матеріали з фонду театру: історична довідка про театр ім. М. Заньковецької, що була складена у 1951 р.; довідка про творчий шлях українського драматичного театру М. Заньковецької; Рецензія Д. Борисенка на комедію М. Рудницького та Є. Іванцева «Можна і не сміятись» тощо.

Читайте також: За кулісами. Театр імені Марії Заньковецької

Документи і матеріали, представлені на виставці, можуть зацікавити не лише істориків, які досліджують цю тематику, а й учнів та студентів, інформує прес-служба ЛОДА.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!