Львів’яни платитимуть за холодну воду більше

1660 0
У «Львівводоканалі» подали на затвердження тарифи на 2018 рік.
Фото: visti.pro

Фото: visti.pro

У зв’язку із зростанням витрат на електроенергію та підвищенням мінімальної зарплати, у «Львівводоканалі» провели коригування тарифів за свої послуги. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ЛМР.

«На основі витрат підприємства ми розрахували та подали на затвердження в Нацкомісію тарифи на перспективний рік. Абоненти будуть сплачувати на 8,4-11,1% більше за послуги, які надає ЛМКП “Львівводоканал”», – сказала керівниця планово-економічного відділу підприємства Наталя Тимчишин.

Вартість послуг для мешканців багатоквартирних будинків зросте на 1 грн 9 коп. та становитиме 14 грн 4 коп. разом за водопостачання і водовідведення 1 м. куб. з врахуванням ПДВ.

Читайте також: У Львові зросла квартплата. Нові тарифи за адресами

Для юридичних споживачів та мешканців приватного сектору тариф зросте на 1 грн 10 коп. та становитиме 12 грн 91 коп.; для оптових споживачів тариф зросте на 49 копійок та становитиме 4 грн 93 коп.

Тарифи набудуть чинності після офіційного затвердження постанови Національної комісії щодо встановлення тарифів на 2018 рік на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення для усіх категорій споживачів та її публікації в газеті «Урядовий кур’єр».


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар