На Львівщині завершують ремонт дороги місцевого значення

2482 0
На автодорозі Бережани-Нараїв-Брюховичі проведуть регенерацію та укріплення основи й облаштують 2 шари асфальту товщиною 8 сантиметрів.
фото: loda.gov.ua

фото: loda.gov.ua

На автомобільній дорозі загального користування місцевого значення Бережани-Нараїв-Брюховичі тривають ремонтні роботи, інформують у прес-службі ЛОДА.

«На ремонт даного відтинку дороги з обласного бюджету виділено 7, 5 мільйонів гривень. За ці кошти проведуть регенерацію та укріплення основи й облаштують 2 шари асфальту товщиною у 8 сантиметрів, – розповів в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації Роман Кокотайло. – Зараз тривають ремонтні роботи на найбільш зруйнованій ділянці автодороги протяжністю 2,1 км у селі Болотня. Повністю завершити ремонтні роботи на автомобільній дорозі плануємо до 15 вересня».

За його словами, також заплановано провести ремонт ділянки, яка сполучатиме село Болотня з автомобільною дорогою Куровичі-Рогатин.

Ддамо, загальна протяжність відтинку Бережани-Нараїв-Брюховичі становить 16 км. Ця автомобільна дорога сполучає Львівську та Тернопільську області.

Нагадаємо, на сайті Львівської облради можна переглянути детальну карту ремонту доріг Львівщини. На ній позначені усі ділянки, які у 2016 році ремонтуватимуть за кошти обласного бюджету

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також: