Політична реклама

На посади голів Львова, Тернополя та Івано-Франківська від УГП висуваються жінки

430 0
Жодне українське місто обласного значення в попередній каденції не очолювала жінка.

Від Української Галицької Партії в місцевих виборах 2020 на посади голів трьох обласних центрів висуваються три жінки: Юлія Гвоздович – у Львові, Ірина Яремчук – у Тернополі, Наталія Сербин – в Івано-Франківську. Про це повідомляє пресслужба партії. 

Зокрема, Українська Галицька Партія опублікувала відео, у якому представила своїх кандидаток на посади голів трьох обласних центрів та пояснила, чому жінки в політиці – це по-європейськи.

Світова статистика свідчить, що чим далі від управлінських посад, тим більший відсоток посад обіймають жінки. І чим вище у владі, тим менше жінок. Ця закономірність і досі актуальна для більшості країн світу. В УГП вважають, що жінки заслуговують на більше представлення у владі, адже українські показники їх участі в управлінні все ще залишаються далекими від європейських.

За дослідженням у 2019 році частка жінок у європейських парламентах становила в середньому 31 %, а кожну п’яту столицю країн Євросоюзу очолює жінка. А в Україні на місцевих виборах 2015 р. жінки в середньому здобули лише 18 % місць у міських радах і 15 % місць – в облрадах. У районних і сільських радах у середньому цей відсоток передбачувано більший – 23 % і 51 % відповідно. На нижчому й середньому рівні держслужби частка жінок складає аж 74,8 %. Водночас, жодне українське місто обласного значення в попередній каденції не очолювала жінка.

«Ми пишаємося бути першою партією в Україні, яка зробила сміливий крок у напрямку до збалансованої влади та підтримала трьох жінок-кандидаток на посаду голів трьох обласних центрів», – прокоментували в партії рішення висунути на посади голів трьох обласних центрів жінок.

Довідково:

Юлія Гвоздович, 33 роки – депутатка Львівської міської ради, голова постійної депутатської комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова ЛМР. Визнана найефективнішою обраницею 7 скликання ЛМР Громадянською мережею «Опора». Громадська діячка, співзасновниця й голова ГО «Батьки в дії», жіночого руху «За гідні пологи», координаторка Української жіночої демократичної мережі Міжнародного республіканського інституту на Львівщині. Кандидатка економічних наук, пластунка.

Кандидатка від Української Галицької Партії на виборах мера Львова у 2020 році. Більше про Юлію Гвоздович – на сайті кандидатки.  Докладніше про рішення команди кандидатки для Львова – читайте в програмі.

Ірина Яремчук, 29 років – юристка, громадсько-політична діячка, заступниця голови Політради Української Галицької Партії, голова громадської організації «АТОМ». Кандидатка від Української Галицької Партії на виборах мера Тернополя у 2020 році. Докладніше про рішення команди кандидатки для Тернополя – читайте в програмі.

Наталія Сербин, 36 років – громадська діячка, волонтерка, блогерка, політикиня. Очільниця міського осередку Української Галицької Партії. Кандидатка від Української Галицької Партії на виборах мера Івано-Франківська у 2020 році. Докладніше про рішення команди кандидатки для Івано-Франківська, читайте в програмі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!