Ryanair дозволив реєструватися на рейс за 60 днів до вильоту

1405 0
Пасажири Ryanair, які оплатили вибір місця в процесі придбання авіаквитка, тепер зможуть зареєструватися на рейс через інтернет або мобільний додаток за 60 днів до вильоту.
фото: ubr.ua

фото: ubr.ua

Раніше авіакомпанія дозволяла реєструватися таким пасажирам не раніше ніж за 30 днів до вильоту. Пройти реєстрацію за 60 днів також зможуть інші пасажири, проте в такому випадку їм доведеться сплатити збір за вибір місця перед випуском посадкового талона, повідомляє avianews.com з посиланням на нове правило лоукостера.

Мандрівники, які не хочуть оплачувати збір, як і раніше зможуть зареєструватися онлайн за 4 дні до вильоту. У такому випадку система Ryanair присвоїть їм місце самостійно в довільному порядку. В ірландському лоу-кості повідомили, що збільшення терміну перед вильотом, коли стає доступною онлайн-реєстрація, є частиною стратегії авіаперевізника щодо поліпшення сервісу.

Читайте також: Ryanair у Львові: шанс на розвиток міста чи летюча маршрутка з алкотуристами?

Додамо, раніше в її рамках Ryanair дозволив брати на борт літака два предмети ручної поклажі, поліпшив сайт, випустив мобільний додаток, зменшив число звукової реклами в польоті, відмовився від вільної розсадження пасажирів в літаку, запустив продаж квитків на рейси зі стикуваннями.


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар