«Слава Україні!» може стати офіційним військовим вітанням

803 0
Петро Порошенко доручив розробити відповідний законопроект.
ілюстративне фото: pravda.lutsk.ua

ілюстративне фото: pravda.lutsk.ua

Президент Петро Порошенко доручив розробити законопроект, який передбачатиме заміну військового вітання ЗСУ радянського зразка «Здрастуйте, товариші!» та «Бажаємо (бажаю) здоров’я!» на «Слава Україні!» та «Героям слава!», пише «Укрінформ» з посиланням на міністра оборони Степана Полторака.

«Президент України доручив підготувати зміни до закону України, яким затверджуються військові статути, тому що це визначається у військових статутах, як треба вітатися. Такі пропозиції готуються, і сподіваюся, що після виходу з канікул народні депутати приймуть це в цілому», – сказав він.

При цьому Степан Полторак назвав раніше зареєстрований законопроект щодо цього питання «сирим». За його словами, новий законопроект уже практично готовий. Суб'єктом законодавчої ініціативи буде Президент України – Верховний Головнокомандувач Збройних сил.

Зауважимо, що привітання «Слава Україні!» та «Героям слава» будуть використовуватися під час цьогорічного параду до Дня Незалежності в Києві. Цю інформацію «Укрінформ» також підтвердив Степан Полторак.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар