Турки, поляки та індуси. Торік в області роботу отримали близько тисячі іноземців

724 0
Переважно іноземці працюють на виробництвах та на будівництві.
Photo by Aditya Garikapati on Unsplash

Photo by Aditya Garikapati on Unsplash

Торік на Львівщині роботу отримали близько тисячі іноземців. Найбільше серед них громадян Туреччини, Польщі та Індії. Про це інформує пресслужба Львівського обласного центру зайнятості.

Читайте також: Кількість безробітних на Львівщині збільшилася удвічі

Упродовж 2020 року Львівський обласний центр зайнятості надав чи продовжив термін 806 дозволів на роботу іноземних громадян із 53-х країн.

«Найбільше торік дозволів на працевлаштування отримали громадяни Турецької Республіки (338), Республіки Польща (123), Індії (57), Російської Федерації (21), Азербайджанської Республіки (17), Білорусії (15)», – повідомив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк.

Переважно іноземці працюють на виробництвах та на будівництві. Половина тих, хто отримав дозвіл на працю, обіймають керівні посади. Ще 30% становлять кваліфіковані спеціалісти, а 20% – відряджені та наймані працівники.

Наприкінці 2020 року понад 400 працедавців Львівщини використовували працю іноземців.

Читайте також: На Львівщині цього року планують створити 5 тисяч робочих місць

Нагадаємо, цього року в області планують створити не менше, ніж 5 тисяч робочих місць, і залучити понад 50 млн доларів прямих іноземних інвестицій. Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!