У Львові на допомогу учасникам АТО виділять 10 млн грн з міського бюджету

1269 0
Учасники АТО отримають одноразову матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових потреб.
фото: transkarpatia.net

фото: transkarpatia.net

10 млн грн виділять з міського бюджету на надання одноразової матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових потреб учасників антитерористичної операції – мешканців м. Львова. Таке рішення погодив виконавчий комітет, інформують у прес-службі міськради.

Відтак, з бюджету Львова нададуть одноразову матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових потреб учасників антитерористичної операції-мешканців м. Львова на загальну суму 10 000 000 грн.

Нагадаємо,  «Програма про захист інтересів учасників антитерористичної операції» дає змогу надавати учаснику АТО організаційно-правову допомогу в отримані земельної ділянки за межами Львова для дачного будівництва, площею не менше 0,06 га, або одноразову матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових потреб у розмірі 100 тис. грн з міського бюджету Львова.

Нагадаємо, 4 жовтня, на сесії міської ради проголосували за внесення змін до ухвали міської ради «Про затвердження Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Львова».

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар