Володимир Зеленський у Львові представив нового голову ЛОДА. Відео

1778 1
Урочистий захід провели у ЛНУ імені Івана Франка.
Фото: РБК-Україна

Фото: РБК-Україна

Сьогодні, 6 липня, у Львові офіційно представили Маркіяна Мальського як нового голову ЛОДА.

Офіційне представлення відбувається у приміщенні ЛНУ імені Івана Франка. Деталей офіційної програми попередньо не оголошували. 

За словами Маркіяна Мальського, він готовий до впровадження європейських практик, аби створювати успішну країну.

«Сьогодні від нас з вами залежить, яку державу ми збудуємо. Створюймо успішну гарну країну. А також хочу подякувати, у першу чергу, старшому поколінню, хто здобув для нас незалежність, і тим людям, які кожного дня ціною власного життя роблять все, щоби ми були в безпеці. У нас все», – каже він.

Читайте також: «Політика мене не цікавить». Маркіян Мальський про своє майбутнє в ЛОДА

Нагадаємо, раніше на своїй сторінці у Facebook Володимир Зеленський запропонував мешканцям Львівщини проголосувати за кандидата на посаду голови ЛОДА, якого вони підтримують. На вибір пропонували кандидатури Дениса Шмигаля – керівника ПАТ «ДТЕК Західенерго», Максима Козицького, який будує «Енергопарк Яворів» та Маркіяна Мальського – почесного консула Австрії у Львові та юриста. А 26 червня Кабінет міністрів погодив призначення Маркіяна Мальського на посаду голови Львівської облдержадміністрації. Сьогодні указ про офіційне призначення опублікували на сайті президента. 


Читайте також:
6 Липня, 2019 13:01
666 ... маю надію (впевнений) , що новий очільник ЛОДА , якого сьогодні представить зеленський , дотримується певного дрес-коду не так , як дотримуються більшість із отих представників МВС , які вийшли на вулиці міста для забезпечення безпечного пересування зеленського по Львову ... оті "орли" -- це ГАНЬБА "міністра" авакяна ! ... Слава Україні ! ...