У Львові вручили першу премію за найкращий бізнес-проект

2689 0
Сьогодні, 21 липня, в IT-компанії SoftServe вручили першу премію за найкращий інноваційний бізнес-проект «From 0 to 1 – StartUp Innovation 2016». Нагороду у 25 тисяч гривень отримала випускниця магістерської програми «MSс in Innovations and Entrepreneurship» Львівської бізнес-школи Українського католицького університету Тетяна Костіна.
фото: Tvoemisto.tv

фото: Tvoemisto.tv

Випускниця школи запустила проект «La Bousolle»  друкований журнал, який оповідає про міста, містечка, а також особливості нашої країни. Журнал успішно продається вже рік. За цей час Тетяна Костіна змогла продати понад дві з половиною тисяч примірників і отримати з них 800 тисяч гривень прибутку.

«Спочатку ми запускали цей проект на краудфандингу, – зазначає випускниця Львівської бізнес-школи. – І коли побачили, що нас підтримують люди з усіх куточків України, зрозуміли, що на таку інформацію є попит».

За словами члена ради директорів та керуючого партнера компанії SoftServe Тарас Вервеги, проект «La Bousolle» – приклад того, як можна з нічого створити те, що буде дивувати усіх.

Читайте також: Львівська IT-компанія – найкраща серед роботодавців України

 «Компанія SoftServe показала, чого можна досягти в Україні на чистому дусі підприємництва, роботи і розвитку, – каже Тарас Вервега. – Я впевнений, що це той шлях, якого потребує зараз наша держава. Молоді люди повинні створювати нові компанії, бо це шлях до розвитку країни та економіки. І програма бізнес-школи якраз дає знання, дає можливість знайти однодумців. Цього разу на випуску я був вражений проектом, який представила Тетяна Костіна. І тому я подумав, що у якості підтримки, було б добре започаткувати премію, щоби спонукати молодь до більшого розвитку».

Крім того, за словами Тараса Вервеги, людина, яка отримала винагороду від SoftServe може також звертатися у майбутньому до компанії за допомогою.  

У планах компанії –  зробити премії регулярною.

Нагадаємо, перший офіс SoftServe відкрився у Львові у 1993 році. Наразі компанія має свою мережу представництв в Європі та Америці.

Підготувала Ганна Беловольченко


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!