У Львові зареєстрували петицію про безкоштовне паркування для мешканців

1064 1
На початку червня у Львові затвердили концепцію паркування, за якою більшість паркомісць будуть платними.
ілюстративне фото

ілюстративне фото

У Львові зареєстрували петицію з вимогою дозволити цілодобове безкоштовне паркування автомобілів біля помешкань власників. Петицію зареєстрували ще 29 серпня і за тиждень її підписали майже 400 львів’ян.

Читайте також: Як у Львові працюють інспектори паркування. Фоторепортаж

Автором петиції є львівський депутат Сергій Івах. За його словами, місто, замість того, щоб збудувати багаторівневі паркінги, «намагається перекласти фінансовий тягар на плечі мешканців».

На початку червня у Львові затвердили концепцію паркування у місті, за якою більшість паркомісць у місті, залежно від зони наближення до центру, будуть платними.

«Згідно з положенням вищевказаної ухвали, пільгова плата за паркування встановлена лише для мешканців 1-ї зони паркування у робочі дні з 8:00 год до 19:00 год (та звільнення їх від оплати у вихідні та святкові дні)», – каже автор петиції.

Тож він пропонує тим, хто є власниками житла у Львові, зробити паркування безкоштовним.

Читайте також: Що таке перехоплювальні праковки та як вони можуть покращити Львів

Нагадаємо, на одну з наступних сесій ЛМР готують проєкт нових паркувальних зон для Львова.


Читайте також:

Коментарі (1)

Додати коментар
4 Вересня, 2019 18:46
Віталій Точно, ці люди, що живуть в центрі і мають власне авто такі бідні, що давайте ще їм парковок за наші податки набудуємо і ще зробимо безплатними. Та навіть якщо вони не багато виїжджають зі своєї вулиці, з ціною 1.25 грн. за год. То за сотню другу гривень вони зможуть лишати своє авто на міській землі в центрі на цілий місяць. Навіть парковки на околицях дорожче коштують.