Учасники АТО Львівщини зможуть отримати компенсацію кредитів на бізнес

1181 0
Учасники АТО зі Львівщини зможуть отримати відсоткову компенсацію за кредитами на розвиток власної справи.
фото: transkarpatia.net

фото: transkarpatia.net

Це передбачено у Програмі підвищення конкурентоспроможності Львівської області, яку розробив департамент економічної політики спільно з Львівською обласною радою  та ухвалили депутати під час сесії 14-го лютого. Про це повідомили у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Як інформують у департаменті економічної політики ЛОДА, аби отримати кредит на розвиток власного бізнесу, учасники АТО повинні мати офіційну прописку на території Львівської області та бути суб'єктами підприємницької діяльності.

Кредити, що не можуть перевищувати 300 тис грн, будуть надаватися на придбання устаткування, обладнання, інших основних засобів виробничого призначення; модернізацію технологічного процесу виробництва з метою зниження його собівартості; впровадження технологій енергоефективності у виробничий процес; розроблення нових видів продукції (товарів); промоцію бізнесу і пошук нових ринків збуту.

Читайте також: В Україні учасники АТО отримають спеціальні соціальні картки

Відповідні кредити вони зможуть отримати у кредитно-фінансових установах, що уклали відповідні угоди із департаментом економічної політики ЛОДА. Частину відсотків за кредитами у межах облікової ставки НБУ їм відшкодують коштом обласного бюджету.

Для отримання кредитів необхідно взяти участь у конкурсі інвестиційних проектів, який згодом оголосить департамент економічної політики ЛОДА.


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар