У лікарнях та поліклініках Львова облаштують кімнати матері та дитини

1432 0
У поліклініках, де не буде місця для окремої кімнати, облаштують спеціальні куточки.
фото: tehnostroyspb - ілюстративне

фото: tehnostroyspb - ілюстративне

Депутати Львівської міської ради підтримали електронну петицію про організацію кімнат матері та дитини в амбулаторіях та поліклініках міста.

Авторка петиції – Наталія Сарканич зазначає, що матерям Львова необхідні місця для перевдягання та годування дітей у державних лікарнях та поліклініках.

 «Організація кімнат матері та дитини є елементарною потребою і додатковим стимулом для матері жити повноцінним соціальним життям. Це також сприяє поширенню ідеї грудного вигодовування, адже чимало матерів не готові годувати публічно», – повідомила авторка петиції.

Читайте також: У львівській Ратуші облаштують кімнату матері та дитини

За її пропозицією в кожній комунальній поліклініці та лікарні мають передбачити зручне та безпечне місце для зберігання візків, доступний заїзд, кімнати матері та дитини із пеленальним столиком, умивальником та місцем для годування.

Управління охорони здоров’я ЛМР внесло пропозицію, щоб в окремих поліклініках, де обмежене місце для облаштування окремих кімнат, як альтернативу облшатовували «кутки матері та дитини».

Нагадаємо, у липні 2018 року відкрили кімнату матері та дитини в Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького.


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар