В ЛОДА знайшли компанію для будівництва сміттєпереробного заводу на Львівщині

1213 0
ТОВ «Вейст Менеджмент Системс» планує інвестувати 89 млн євро у будівництво сміттєпереробного заводу у Миколаївському районі.
фото: explorer.lviv.ua

фото: explorer.lviv.ua

Директор департаменту ЖКГ Львівської ОДА Назарій Романчук заявив, що роботи з будівництва першого з трьох сміттєпереробних заводів Львівщини розпочнуться до кінця 2018 року. Про це він розповів 22 червня у інтерв'ю «Львівському порталу».

За його словами, ЛОДА планує підписати відповідну угоду з польсько-українською компанією. Як уточнив Назарій Романчук у коментарі ZAXID.NET, мова йде про ТОВ «Вейст Менеджмент Системс», що хоче збудувати сміттєпереробний завод на території «Сірки» у Миколаївському районі.

«На початку або ж у середині липня проведемо остаточне, підсумкове громадське обговорення, де представимо технологію заводу. Це стане стартом для виділення землі, щоб далі працювати по цій території. Що стосується інших ділянок, то наразі інвестори продовжують вивчати їхні можливості. Станом на сьогодні є один інвестор, який прийшов і заявив про готовність починати роботи», – сказав Назарій Романчук «Львівському порталу».

Читайте також: Інвестора треба любити. Що заважає будувати сміттєпереробні заводи на Львівщині

Зазначимо, що одним із засновників компанії «Вейст Менеджмент Системс» є львівський співак і шоумен Андрій Заліско. За даними YouControl, cтаном на червень 2018 року статутний капітал ТОВ «Вейст Менеджмент Системс» скадає 668 тис. грн.

Нагадаємо, що раніше на Львівщині визначилися із ділянками для перших сміттєпереробних заводів. Однією з них є ділянка у Миколаївському районі, забудувати яку і планує компанія «Вейст Менеджмент Системс». В ЛОДА планували розпочати будівництво заводів вже у середині 2018 року.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар