Чого хоче бізнес у Львові до 2020 року? Інфографіка

2256 0
Львівські підприємці обговорили питання: «Яким ми бачимо бізнес-середовище Львова у 2020 році?» і напрацювали ключові моменти візії майбутнього бізнес-середовища Львова. Ці ідеї ляжуть в основу Стратегії конкурентоспроможності, яку починає розробляти Інститут міста разом з представниками бізнес-спільноти.
Фото: unic.ac.cy

Фото: unic.ac.cy

Керівник програми стратегії Інституту міста Андрій Пундор розповів: «Час дії стратегії конкурентоспроможності, яка розроблялась консультантами американської консалтиногової компанії «Monitor Group» і визначала пріоритетними для розвитку міста сфери ІТ-ВРО і туризму, закінчується у 2015 році. Тому вже зараз розпочинається робота над її актуалізацією, враховуючи останні дані кластерного аналізу, які показали нові потенційні кластери у місті Львові».

Отож, у майбутньому Львів у розвитку бізнесу має рухатися до таких цілей:

– відкритість до новацій;

– хороша інфраструктура, доступні ресурси;

– місто людського капіталу;

– місто ділового туризму;

– соціально відповідальний бізнес;

– місто-метрополія;

– легкість ведення бізнесу;

– лідер видавничої справи в Україні тощо.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!