Акценти Твого міста. Розмова з Владикою Венедиктом про війну, українців та цінності

1344 0
Медіа-хаб «Твоє місто» проводить відеопроект talk-формату, де обговорюють важливі суспільні питання всеукраїнської ваги.

Владика Борис Ґудзяк у програмі «Акценти Твого міста» сказав, що росія чинить по-варварськи і їхнє суспільство хворе, має патологічну ваду.

«Бомбардування, обстріл ракетами житлових будинків, місць, де живуть і працюють цивільні. Це державний тероризм, який дорівнює варварству. І, на жаль, такі дії влади та армії мають велику підтримку в суспільстві. На жаль, це суспільство хворе, воно має патологічну ваду», – сказав він.

Сьогодні, 11 серпня, о 20.00, у щотижневому ток-шоу з його постійним ведучим Андрієм Сайчуком у студії Tvoemisto.tv говоритимуть про те, чому Бог допустив вбивства українців, про те, чи можна вмирати за наші цінності та чи росіяни взагалі є християнами. Гостем програми буде єпископ Української Греко-Католицької Церкви, колишній ієромонах Студійського уставу, єпископ Чиказький УГКЦ Венедикт Алексійчук.

У програмі також говоритимуть, чому Бог допустив вбивства у Бучі, наскільки УГКЦ стала важливою для Галичини в плеканні елітарності суспільства та як ми маємо ставитися до російської культури.

Зазначимо, що «Акценти Твого Міста» виходять щочетверга о 20.00. Програму можна переглядати на сторінці медіа-хабу у Facebook та на каналі у YouTube. До розмови запрошуємо і нашу аудиторію. Долучитись можна, залишивши коментар чи приватне повідомлення у Facebook або в коментарях на YouTube-каналі.

У попередніх програмах:  

  • із психотерапевтом Олександром Фільцом говорили те,  якою ж є ідентичність росіянчи шукають українці свою ідентичність та де проходить лінія між українцями та росіянами. 
  • була розмова з істориком та перекладачем Андрієм Павлишином про те що Україна пробуджується як нова європейська держава. 
  • у розмові з владикою Борисом Ґудзяком говорили про те, чому росія розпочала війну проти Україничи зможе весь світ засудити привид комунізму і як українцям витримати важкий шлях попри виснаження. 
  • про те, як війна змінила українців і чи змінилися наші цінності за чотири місяці повномасштабного вторгнення, розмовляли з директором соціологічної групи «Рейтинг» Олексієм Антиповичем. 
  • чи стане війна поштовхом для модернізації України і як повернути додому українців, які через війну виїхали за кордон – у розмові з українським менеджером-економістом, засновником Києво-Могилянської бізнес-школи, ексміністром економічного розвитку і торгівлі України Павлом Шереметою.
  • якою є культурна політика України під час війни – у розмові з Іриною Подоляк – заступницею міністра культури (2019-2020 рр.), народною депутаткою ВРУ (2014-2019 рр.) та Оксаною Форостиною – українською письменницею, перекладачкою, видавчинею.
  • про сучасні тенденції у книговиданні та чи вплине новий законопроєкт про заборону російської книги – у розмові з видавчинею та поетесою Мар’яною Савко.

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!