Багатоповерховий паркінг та сонячні панелі. Львів’яни подали свої проекти

5932 0
Сьогодні останній день подачі проектів, які реалізовуватимуть за бюджетні кошти Львова наступного року. За місяць львів’яни подали майже 200 проектів, серед яких: облаштування громадських просторів, утеплення шкіл, будівництво дитмайданчиків та інші. Є і чимало інноваційних, які направлені на збереження довкілля та економію коштів.
фото: pingvin.pro,dyak.com.ua, smarteco.biz.ua

фото: pingvin.pro,dyak.com.ua, smarteco.biz.ua

Львів’яни подавали на конкурс проекти, які у майбутньому можуть покращити життя громади та змінити Львів. Найбільша кількість проектів потрапила до категорій «Спорт» та «Комунальне господарство». Так, багато проектів націлені на облаштування дитячих майданчиків, прибудинкових територій, встановлення вуличних тренажерів тощо. Але крім них є також такі, що претендують на інноваційність. >;Tvoemisto.tv відібрало три таких проекти:

1.       Встановлення комплекту сонячних панелей для економного освітлення місць загального користування.

На думку авторів, проект дав би можливість не лише економити, а і отримувати статистичні дані для інших людей, які виявлять бажання використовувати сонячну енергію.

На реалізацію ідеї необхідно 190 тисяч 338 гривень.

2.Багатоповерховий паркінг

За задумом, проект дозволить звільнити місто від великої кількості машин, які запарковані в недозволених місцях.

№Багатоповерховий паркінг дасть змогу звільнити місце як для пішоходів, так і для проїзду машин. Останній поверх можна використовувати під кафе чи офіс», — кажуть ініціатори.

Бюджет цього проекту – три мільйони гривень.

3.Дослідження людопотоків Львова через мобільних операторів

«Для якісної роботи громадського транспорту потрібно розуміти звідки і куди їдуть, щоб дати необхідну кількість транспорту, - упевнений автор ідеї Антон Шишикін. –  Таке дослідження дозволить краще реалізувати електронний квиток, трамвай на Сихів та уникнути популізму. Один із прикладів у світі https://habrahabr.ru/company/ibm/blog/18 1039/».

Для того, аби втілити проект у життя, необхідно двісті тисяч гривень.

Читайте також: Львів'янам дадуть 16 мільйонів гривень на власні проекти. Відео

Загалом свої проекти хочуть реалізувати майже 200 активних львів’ян.

Нагадаємо, прийом проектів триває до 15 вересня. До 1 листопада подані проекти аналізуватимуть та опрацьовуватимуть  Далі, з 1 по 15 листопада триватиме голосування, результати якого відображатимуться онлайн. Переможців проектів виберуть до 1 грудня. Їх кількість залежатиме від вартості вибраних проектів.

На реалізацію усіх проектів у бюджеті міста передбачено 16 мільйонів гривень.

З усіма проектами можна ознайомитися на сайті.

Опублікувала Ганна Беловольченко


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!