Через локдаун спільнота «Оселя» залишилася без доходу. Як допомогти

2597 0
Спільнота «Емаус – Оселя» опікується бездомними людьми.
Фото: Спільнота Емаус - Оселя

Фото: Спільнота Емаус - Оселя

У зв'язку з посиленим карантином благодійні крамниці Спільноти «Оселя», які є основним джерелом фінансування наших соціальних проєктів, зачинилися. Попри скрутне становище і відсутність доходів «Оселя» продовжує працювати. Львів'яни можуть підтримати її.

Читайте також: Перше правило – мовчати про коронавірус. Як переживають карантин бездомні у Львові

У спільноті сьогодні проживають 30 колишніх безпритульних людей. Двічі на тиждень (у вівторок та п'ятницю) працює осередок підтримки, де бездомна людина може помитися, постригтися, попрати свій і отримати необхідний одяг, поїсти, отримати долікарську допомогу і консультацію соціального працівника. Також щочетверга «Оселя» готує 80 літрів зупи і роздають їжу біля Порохової вежі нужденним людям.

Як допомогти спільноті «Оселя»:

  • залиште непотрібні вам речі у доброму стані в одному із контейнерів «Оселі» (адреси тут);
  • поділіться продуктами харчування з бездомними людьми (телефонуйте 096 426 47 96);
  • замовте реставрацію меблів у майстерні «Оселі» (зробіть фото меблів і відправте на вайбер 096 426 47 96);

Також спільноту можна підтримати фінансово, переказавши кошти на картку Спільноти взаємодопомоги «Оселя»: Приват банку 5169 3305 18406647

Читайте також: Як виживає в умовах карантину «Оселя», яка опікується бідними у Львові

Зазначимо, що щодня до спільноти «Емаус – Оселя», яка у Львові є єдиним центром денного перебування бездомних людей, приходять десятки безпритульних, які залишилися без засобів існування. Львівська міська рада надала в оренду Оселі у 2019 році будинок для облаштування там санітарно-гігієнічного центру, але він потребує суттєвого ремонту. Тож Оселя шукає ідеї, підтримку, кошти, щоб Осередок підтримки бездомних людей запрацював на новому європейському рівні.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!