Львів може отримати ділянку під будівництво конгрес-холу в центрі міста

3656 0
Йдеться про територію обмежену вул. Городоцькою, вул. Т. Шевченка, вул. Ярослава Мудрого. Нині там знаходяться занедбані будівлі Міноборони.

Львів приймає у власність територію військового містечка № 7 на вулицях Городоцька, 40 та Т. Шевченка, 1, 3,6. Там планують звести конгрес-хол, музей, адмінбудівлю мерії і облаштувати один з найбільших паркінгів у місті.

Міська рада підготувала проєкт ухвали «Про надання згоди на прийняття у власність Львівської міської територіальної громади військового містечка № 7 на вулицях Городоцька, 40 та Т. Шевченка, 1, 3, 5». Завтра, 17 червня його запропонують на розгляд депутатам. Ця ухвала дасть старт передачі 8 га державної землі у комунальну власність.

Читайте також: Поблизу Львова планують облаштувати найбільший розважальний парк у Східній Європі

Йдеться про територію обмежену вул. Городоцькою, вул. Т. Шевченка, вул. Ярослава Мудрого. Нині там знаходяться занедбані будівлі Міноборони.

Цю територію місто отримує за мемурандумом, який уклало із Міноборони ще у 2015 році. Тоді Львів узяв на баланс 103 «кечівські» будинки, які були занедбані. Заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач каже, що місто вклало у ремонт цих будинків понад 150 мільйонів гривень. Про це інформує пресслужба Львівської міської ради.

Наразі ж більша частина військового містечка пустує. Активно використовують лише кілька будівель, де працює військова служба правопорядку. Військовим місто готове запропонувати альтернативу.

У квітні цього року Львів напрацював концепцію розвитку території між вулицями Городоцькою та Шевченка. А також на засіданні виконавчого комітету прийняли рішення про проведення міжнародного архітектурного конкурсу на розробку проєкту розвитку території. Там має бути виключно громадська забудова. Окрім конгрес-холу, на цій території заплановані мистецькі комплекси, концертна зала, музей, адміністративні будівлі та освітньо-наукові будівлі, а ще міський парк і 2 міські площі – одна відразу позаду церкви Анни.

Як раніше повідомляв головний архітектор Львова, на території військового містечка є цінна історична забудова, її можливо вдасться зберегти. Також там планують сформувати велику зелену зону, облаштувати громадські простори.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!