Львів’ян кличуть на воркшоп із втілення першого виноградника на «Знесінні»

2061 0
Сьогодні, 1 жовтня, львів’ян та гостей міста запрошують взяти участь у втіленні ідеї першого виноградника та міського саду на території парку «Знесіння».

«У рамках проекту ми будемо говорити про особливості парку та майбутнього проекту, майструвати конструкції для піднятих грядок», – зазначають організатори.

До участі воркшопі запрошують всіх активних громадян Львова та гостей міста. Захід проходить у Інформаційному центрі парку «Знесіння» (вул. Довбуша, 24).

Читайте також: У Львові в парку «Знесіння» створять перший міський сад. Візуалізація

 «Як завжди, не вистачає рук, – додає координаторка ГО «За ЕКОрозвиток» Діана Попфалуші. – Ентузіастів багато, але через брак мережування та – часто – брак часу – відвідуваність воркшопів не є високою. Основним завданням нашого проекту є створення безпечного та цікавого паркового простору у «Знесінні», який мешканці та гості міста могли б використовувати як місце соціалізації та обміну думками – як під час втілення проекту, так і при «споживанні» результатів. Тому ми шукаємо не просто волонтерів, які прийдуть, допоможуть і підуть, а людей, які хочуть зробити своє місто хоч трошечки, але кращим та зацікавлені у отриманні сталих результатів своєї праці».

Контактна особа: Діана Попфалуші, координаторка ГО «За ЕКОрозвиток»,

Тел. (+380) 63 426 17 03, E-Mail: d.popfalushi@gmail.com, ekozaxid@gmail.com. Сторінка у FB: www.facebook.com/znevineyarden

Тижнем раніше (20-21 вересня) вже відбулась одна з перших частин втілення проекту – українсько-австрійський воркшоп та лекторій з урбан-садівництва. Під час заходу експерти з Австрії та України поділилися  своїм досвідом дизайну, закладання та управління міськими садами. А під час воркшопу 21 вересня розпочали роботу над першими грядками.

Опублікувала Юлія Сабадишина


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!