На Дорошенка у Львові через нове будівництво перегородили частину тротуару. Фото

8245 1
Там починають будувати готель із громадськими приміщенням та конференц-залом.
Фото: Тарас Бабенчук

Фото: Тарас Бабенчук

На вулиці Дорошенка у Львові перегородили частину тротуару через нове будівництво. Тут планують збудувати готель із громадськими приміщенням та конференц-залом. Розташовані тут мафи та закинутий житловий будинок мають знести.

Читайте також: Вхід через сусідів. Який готель хочуть будувати на початку вулиці Дорошенка

Будівництвом готелю займається донька львівського бізнесмена та депутата Григорія Козловського Софія Максимець. Поява на початку Дорошенка нової будівлі спровокувала значні обговорення серед львів’ян, які не підтримали проєкт й на громадських обговореннях. 

Зрештою виконком міської ради таки видав містобудівні умови та обмеження на зведення готелю, заходити у який можна буде з сусіднього «Гранд готелю», власником якого також є Григорій Козловський. 

Читайте також: Григорій Козловський запропонував збудувати паркінг на площі перед Львівською оперою

Нагадаємо, ділянку під комплекс депутати Львівської міської ради передали безкоштовно у власність ОСББ «Свободи 11» ще у квітні торік, вилучивши її з власності ТзОВ «Солодка вишиванка». Тоді кінцевим бенефіціарним власником ОСББ, згідно з аналітичною системою YouControl, був Григорій Козловський.

У вересні Софія Максимець разом з власницею ТзОВ «Солодка вишиванка» Лесею Данчевською намагалися отримати містобудівні умови та обмеження на проєктування на вул. Дорошенка, 2 готелю. Як пишуть «Наші гроші. Львів», Софія Максимець та Леся Данчевська стали власницями ділянки, надавши ОСББ позику під її заставу. Тоді виконком переніс це питання, бо до рішення була низка зауважень, після чого щодо будівництва провели дві зустрічі з громадськістю. 


Читайте також:
3 Лютого, 2020 14:14
666 ... для пішоходів там робиться все , як прописано в отій "книзі" ... а от, як на це будівництво будуть завозити матеріали ? ... бо трамвай чекати не буде , доки розвантажать ... та , певно , все вже продумали ... а якщо щось буде не"вписуватись" , то вирішуватимуть "в процесі" ... головне , як на мене , зміни ( на краще) того "куточка-закуточка" ... а от хідник на пр.Свободи ( від вул.Вороного в бік до нового "арсену" ) після отих зимових" робіт" по прокладанню кабелю точно прийдеться переробляти-робити заново -- плитка вже розходиться , тріщить -ламається ... Слава Україні ! ...
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!