![Фото: ЛОДА](/media/gallery/full/2/4/240811834_4439915586029732_2899549549003630038_n_1630076638_896x672_1_0.jpg)
Фото: ЛОДА
Учора на Львівщині розпочали ремонтувати автомобільну дорогу загального користування місцевого значення Накваша-Попівці-Підкамінь, повідомляє ЛОДА.
Читайте також: Дорогу від Мостиськ до Самбора ремонтуватимуть за майже 700 млн грн
За словами заступника голови Львівської ОДА Юрія Бучка, у планах відремонтувати близько 800 метрів дорожнього покриття. На ремонт цієї дороги з обласного бюджету скерували 3 млн гривень.
Зараз тут проводять роботи з влаштування основи з щебенево-піщаної суміші та розширення проїжджої частини, після чого влаштують шар з асфальтобетонну.
Роботи з ремонту виконує підрядна організація «Шляховик-Т».
Нагадаємо, на Львівщині стартував ремонт автомобільної дороги Т-14-15 Мостиська – Самбір – Борислав. Зокрема, роботи розпочали на ділянці від Мостиськ до Самбора. Торік відновили частину дороги між Самбором та Бориславом.