Наступного тижня у Львові можуть послабити обмеження для ринків, початкових шкіл і літніх терас

7790 0
Рішення прийматимуть на основі моніторингу епідситуації віднині до 12 квітня.
Фото: Фест

Фото: Фест

У вівторок, 13 квітня, приймуть фінальне рішення стосовно роботи літніх майданчиків у Львові, промислових ринків та те, чи вийдуть на навчання 1-4 класи місцевих шкіл. Зокрема, за словами міського голови Андрія Садового сьогодні на брифінгу за рішенням комісії ТЕБ і НС, для них можуть послабити карантинні обмеження.

«На основі моніторингів віднині і до 12 числа будемо розглядати питання стосовно 1-4 класів, якщо вийдемо на якесь плато. Дуже турбує всіх питання літніх майданчиків і промислових ринків. Сьогодні ми не можемо прийняти рішення дозволити їм працювати», – каже він.

Читайте також: Більшість українців підтримують запровадження жорсткого карантину 

Також, додає він, карантин, який вже триває майже місяць у Львові, дав свій ефект і сповільнився ріст захворювання.

Нагадаємо, що посилений карантин у Львові продовжили до 19 квітня. Дитячі садочки у Львові працюють у режимі чергових груп для дітей, батьки яких працюють. Громадський транспорт – у режимі спецперевезень, а безкоштовний проїзд для всіх пільгових категорій призупинили. 

Магазини непродовольчої групи та будівельних товарів працюють лише навинос та за попереднім замовленням. Непродовольчі ринки, а також змішані ринки (продовольчої та непродовольчої групи товарів), мають бути зачинені.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!