Наступний бюджет Львівщини хочуть ухвалювати одразу на три роки

1208 0
У ЛОДА вважають, що бюджет на рік – це бюджет проїдання.
Ілюстративне фото

Ілюстративне фото

Голова Львівської ОДА Максим Козицький в ефірі Tvoemisto.tv під час бізнес-сніданку BreakWest сказав, що вже наступний бюджет області можуть ухвалити одразу на три роки.

«Я сподіваюсь, що це останній бюджет (на 2020 – ред.), що ухвалений на один рік. Бюджет на один рік – це більше бюджет проїдання. Треба думати стратегічно, тому наступний бюджет маємо розробити на три роки», – сказав Максим Козицький.

Читайте також: Через введення карантину бюджет Львівщини за перший квартал недоотримав 18%

Голова ЛОДА додав, що зараз, у час карантину і загрози коронавірусу, бізнес активно долучається до допомоги, зокрема медзакладам, і без неї Львівщина би не впоралась. Але, каже Максим Козицький, бізнес краще залучати до допомоги у розробці стратегічного бачення розвитку області, на основі якого і буде формуватись бюджет.

Також очільник Львівщини сказав, що ЛОДА готова до співпраці із громадським сектором, який також може пропонувати свої бачення та ініціативи для втілення.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!