Петиція про заборону висотної забудови в одному з районів Львова зібрала необхідну кількість голосів

2049 0
Вже не вперше мешканці виступають проти забудови мікрорайону «Під Голоском».
Фото з петиції

Фото з петиції

Львів'яни закликають мерію заборонити висотну забудову на 22 гектарах, що розташовані у зеленій зоні мікрорайону «Під Голоском». Зокрема, пропонують створити там парк. Відповідну пропозицію зареєстрували на платформі місцевих петицій. Вона зібрала 509 з 500 необхідних голосів.

Мешканці мікрорайону просять провести повне та незалежне обстеження лісових насаджень – навколо пагорбу і включно з 22 га садових ділянок, що останнім часом були надані певним громадянам і зараз є у власності будівельної компанії. Автори петиції також закликають залучити мешканців, незалежних організації та експертів для якісного обліку, встановлення цінності та захисту від знищення даного лісу. 

«Заборона забудови в межах визначених зон Р-3, а також залишити без зміни житлову зону Ж-1 для садибної забудови на ділянках, будівництво на яких не несе загрози знищення лісових насаджень. Розглянути варіанти повернення ділянок лісових насаджень у власність громади міста, зокрема варіанти виділення приватному власнику взамін еквівалентних за площею ділянок у інших мікрорайонах міста, що мають кращі або перспективніші умови для будівництва», – зазначили у петиції.

Читайте також: Якими мають бути комфортні мікрорайони у Львові

Окрім того, львів'яни просять розпочати консультації з місцевими мешканцями та зацікавленими сторонами щодо майбутньої великої рекреаційної зони, а також присвоїти території зелених насаджень статус Регіонального ландшафтного парку «Малоголосківські пагорби». Йдеться також про виведення меж парку, з можливістю розширення за рахунок експертизи лісових та зелених насаджень і закріпити їх в Генплані. Зокрема, мешканці мікрорайону просять владу не допустити приватизації ділянок у визначених межах парку і зміну цільового призначення землі для будівництва будь-яких обʼєктів, зокрема інфраструктурних.

Нагадаємо, що на вул. Під Голоском забудовник планує звести ще дев’ять житлових будинків. Такоож цьогоріч на вулиці Малоголосківській забудовнику дозволили звести нові багатоквартирні житлові будинки в обмін на будівництво школи та дитячого садка. 

До слова, львівські депутати двічі провалили голосування за заборону висотної забудови в мікрорайоні Під Голоском, як того вимагали мешканці у своїй петиції. Чому голос представників району не почули і чому вони змушені вже кілька років поспіль оббивати пороги міської ради, щоб упорядкували забудову в їхньому районі, розвинули там інфраструктурні речі та створили парк, Tvoemisto.tv запитувало в ініціаторки петиції та депутатів ЛМР у матеріалі.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!